"Інтер" 2-5 "Шальке 04" - відео всіх голів

06 квітня 00:01
Переглядів: 1881

1 хв. Гол з 41-го сектора забив Деян Станкович ("Інтер" (Мілан)). Камбьяссо з лівого флангу зробив передачу до лінії штрафної на хід Етоо, Нойер довелося вийти за межі штрафного і вибити м'яч головою до центру поля, звідки Станкович феноменальним ударом в один дотик відправив його у ворота!!

15 хв. Гол з 36-го сектора забив Жоель Матіп (Шальке 04). Після навісу з кутового Пападопулос головою розстрілював ворота господарів, і якщо з першим ударом Сезар впорався, то після добивання Матіп рахунок зрівнявся.

30 хв. Гол з 37-го сектора забив Дієго Міліто ("Інтер" (Мілан)). Після навісу Снейдера з 48 сектора Камбьяссо головою з кута воротарського скинув м'яч в центр на Міліто, якому залишилося лише не промахнутися з близької відстані.

37 хв. Гол з 45-го сектора забив Еду (Шальке 04). Еду увірвався в штрафну господарів, перший його удар з 44 сектора Сезар зумів відбити, але Раннокія дозволив суперникові добити м'яч у ворота

 

54 хв. Гол з 29-го сектора забив Рауль (Шальке 04). Фарфан віддав хорошу передачу в центр штрафного на Рауля, який пробив повз Сезара.

56 хв. Гол з-го сектора забив Андреа Раноккія (undefined). Після прострілу Фарфан Раноккія зрізає м'яч у свої ворота, концерт на "Сан-Сіро" триває!

76 хв. Гол з 39-го сектора забив Еду (Шальке 04). І все-таки гол відбувся! Еду з лінії штрафного пробив точно в кут.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: