Іван Скіцко: "На мою думку, "ХІТ" нечесно переміг"

11 жовтня 11:15
Переглядів: 150

Післяматчеві коментарі тренерів київського "ХІТа" та івано-франківського "Урагану" після очного протистояння.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Найперше, хочу привітати суперника з перемогою. Чесно, я дуже поважаю ФК "ХІТ": президента, тренера, усю команду - це хороша, збалансована, сильна команда. Але навіщо таку "кінокомедію" робити?!... Гра була нічийною - хто перший заб'є, той і виграє у цьому матчі. На мою думку, "ХІТ" сьогодні нечесно переміг. Принаймні, нічию у нас точно "вкрали".

По-друге. І це - не лише моє бачення, але й багатох інших тренерів в Україні. Головний тренер "ХІТа" Олег Лук'яненко працює в Асоціації футзалу, суміщаючи при цьому дві посади. Чесно кажучи, у мене закрадаються всілякі думки...

Своїм же гравцям хочу подякувати, однозначно вони виконали установку. Але що поробиш, коли нам забивають гол з порушенням правил. Ми ж забиваємо "чистий" гол, а його відміняють... Що зараз тут можна коментувати?! Три очки в "ХІТа", у нас - нуль. Ми готуємося далі, але висновки потрібно робити усім, а особливо - суддівському корпусу, бо так - неможливо!

Олег ЛУК'ЯНЕНКО, головний тренер "ХІТа":
- Загалом, гра видалася важкою. Враховуючи, що це третій матч за 10 днів, я гадаю, що наші хлопці проявили майстерність, а особливо бажання. Адже дуже хотіли перемогти, дуже хотіли вдома взяти три очки, і це нам вдалося.

Це - футбол, теба забивати для того, щоб виграти. Забили ми - ми перемогли, хоча гра була дуже важкою. Ми й надалі будемо рухатись вперед, будемо аналізувати, робити правильні висновки і намагатися тішити наших вболівальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: