"Карпатам" – 55!

18 січня 12:16
Переглядів: 503

Сьогодні «Карпатам» виповнюється 55 років! З цієї нагоди колишні гравці зелено-білого клубу надсилають свої вітання із закордону.

Аляксей Сучков на початку тисячоліття був справжнім улюбленцем львівської торсиди. Білорус швидко став «своїм» у Львові – саме він здобув першу «Зірку «Карпат», нагороду, яку вручали вболівальники кращому гравцю кожного календарного року.

Хорват Єрко Мікуліч зіграв у карпатівські футболці лише 31 матч, однак залишив по собі у Львові яскравий слід. Він щиро полюбив фанатів «Карпат» і навіть зараз, працюючи у медичному штабі «Монако», не забуває про Україну.

Влітку 2012-го Ігор Пластун переїхав зі столичної «Оболоні» до Львова, а зовсім скоро став капітаном «Карпат». Після кількох сезонів у місті Лева Ігор зважився на перехід до болгарського «Лудогорця». Минулої весни Пластун став чемпіоном Болгарії, а ще раніше дебютував у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Федора Чорбу добре пам’ятає старше покоління львівських вболівальників. У 70-их трибуни «Дружби» захоплювалися його проходами правим флангом, а чимало глядачів «ходили саме на Чорбу». Безпосередня участь Федора Федоровича допомогла «Карпатам» двічі фінішувати четвертими у Вищій союзній лізі, що є найкращим досягненням клубу у радянську епоху. З «Карпатами» Чорба отримав звання Майстра спорту і викликався до збірної СРСР. Нині легендарний оборонець живе в угорському місті Печ і через кілька днів святкуватиме своє 72-ліття.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: