Львівські волейболісти вирушать на збори у Чернівці

17 серпня 11:05
Переглядів: 413

Львівська волейбольна команда «Кажани» проведе тренувальні збори на Буковині. Після десяти днів підготовки хлопці вирушать на товариську зустріч до Польщі. А на початку вересня в рідному місті прийматимуть традиційний «Кубок лева».

Нещодавно «вампіри» повернулися із тренувань на Яворівщині. Декілька днів вдома. І знову на збори. Усе під керівництвом нового наставника Володимира Лазарчука,який донедавна був помічником головного тренера. Він зазначив : «У Чернівцях ми будемо відпрацьовувати технічні елементи і певні тактичні напрацювання. Це буде генеральна підготовка до чемпіонату і до Кубка України».

У Чернівцях на наших волейболістів чекає сучасний просторий зал, до якого дістатися не так легко. Останній раз львів’яни там тренувалися три роки тому. Більше не випадало нагоди, адже на зручне місце чатує чимало інших команд. Гравець «Кажанів» Андрій Шиманський розповів: «Там дуже великий, просторий зал. Є хороше освітлення. Також стоять кондиціонери».

Двоє «кажанів» нещодавно повернулись з молодіжного чемпіонату світу з пляжного волейболу. Кажуть, набутий досвід зможе допомогти команді. Один з них Микола Хомин зазначив: «Ми отримали фізичну підготовка на піску. Там зовсім інша група м’язів працює, ніж на паркеті. У пляжному волейболі нестабільна поверхня. Після цього тіло входить у сезон вже підготованим».

Після зборів і товариських поєдинків львів’яни планують поїхати ще й на змагання в Румунію. Усе це допоможе «вампірам» нагострити зуби та добряче попити крові суперникам у новому сезоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: