Львівські вотерполісти готуються "потопити" збірні Польщі, Молдови та Литви

15 січня 20:45
Переглядів: 205

Гравці львівського вотерпольного «Динамо» готуються до міжнародного турніру в Польщі. Змагання розпочнуться 23 січня в місті Островець-Свєнтокшинський.

Львів’яни мірятимуться силами із трьома збірними: Польщі, Молдови, Литви. Сильні та слабкі місця поляків і молдаван «динамівці» добре вивчили упродовж ігор «Кубка Карпат». А от литовці можуть приготувати сюрприз. З ними підопічні Ігоря Зінкевича на водній арені ще не зустрічалися. Найсильнішими суперниками львів’яни вважають господарів турніру.

«Динамівці» виконали завдання на витривалість – плавання на 3,5 км. Міжнародний турнір стане для наших ватерполістів хорошою підготовкою до внутрішнього чемпіонату. Цьогоріч учасники внутрішнього чемпіонату змінили обличчя.

Гравець «Динамо» Сергій Грішин зазначив: «Раніше ти приїжджав на змагання, знав, що це твій друг, він грає за певну команду. Зараз приїжджаєш, бачиш, є багато незнайомих людей чи тих, хто грали давно, чи тих, що починають грати. І не розумієш, хто за яку команду грає тепер. Хто за Маріуполь, хто за Харків».

Другий тур чемпіонату України прийме Дніпродзержинськ наприкінці лютого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: