"Львів`яночка" закінчила дебютний тур Вищої ліги з жіночого футболу на шостому місці

23 лютого 22:42
Переглядів: 137

Футбольна «Львів`яночка» завершила свій дебютний тур Вищої ліги на шостій позиції. У Львові господарі зимового чемпіонату зазнали трьох поразок і двічі перемогли. Цього разу до Львова приїхала рекордна кількість команд.

«Цей тур особливий тим, що багато команд з`їхалося. У нас була велика кількість і в попередні роки, але 10 – ще ніколи. І рівень команд зріс, підтягнулося багато хороших команд. Таких рахунків, як раніше, великих вже нема, а в кожному матчі була ігрова боротьба», – розповідає головний тренер ЖФК «Ятрань-Базис» Володимир Пею.

Боротьбу у своєму фінальному матчі розпочали львів`янки. Уже на перших хвилинах дальнього удару по воротах суперника завдала Наталія Собчишин. Втім траєкторію скорегувала погода.

«Ми грали проти вітру і м`яч просто застигав у повітрі. Неможливо було добити до воріт. Ми всі неслися вперед, хотіли перемоги», – зізнається «львів`яночка» Вікторія Худа.

Боротьба здебільшого точилася в центрі поля. «Львів`яночці» бракувало Світлани Ярош – однієї з ключових гравчинь, яку дискваліфікували в останньому матчі.

«Я вважаю, що помилився інспектор і судді. Вони дискваліфікували нашу ключову гравчиню Ярош. Це було несправедливо, бо написано в рапорті, що був удар ззаду, а перелом малогомілкової кістки спереду — логіці не піддається», – обурюється керманич львівської команди Ігор Карпа.

Зміна воріт не позначилась на грі. Команди порівну контролювали м`яч і, попри спроби львівських футболісток пресингувати уманських суперниць, їм таки бракувало досвіду.

«Львів`яночка» мені сподобалась: молода команда, яка агресивно налаштована, яка за кожний м`яч бореться. Важкувато грати з цією командою», – зізнається головний тренер команди «Ятрань-УДПУ-Базис» Володимир Пею.

Та забити підопічним Володимира Пею таки вдалось. На 59 хвилині, після вдалої комбінації, Вікторія Корнійчук відкрила рахунок у матчі.

Фортуна була на боці гостей. Результат матчу – 1-0 на користь Ятрані. Та у молодої «Львів`яночки» ще все попереду.

«У нас немає рівноцінних замін, у нас – менший склад. На жаль, у нас це непрофесійна студентська команда, яка не отримує зарплати. Навіть не всі отримують стипендії, бо футбол їм заважає вчитись. Але вони стараються», – пояснює головний тренер ЖФК «Львів`яночка» Ігор Карпа.

«Тут є хороші команди, багато перейняли досвід. Ми дивимося, спостерігаємо і хочемо рости ще вище і вище»,– зізнається футболістка «Львів`яночки» Віторія Худа.

За золото зимового туру боролися команди «Житлобуд 1» і «Житлобуд 2». Чемпіонство Вищої ліги дісталася першим.

Турнірна таблиця, за підсумками Зимового туру Чемпіонату України Вищої Ліги, виглядає так:

1. «Житлобуд-1», Харків;

2. «Житлобуд-2», Харків;

3. «Злагода», Дніпро;

4. «Легенда-ШВСМ», Чернігів;

5. «Ятрань-Базис», Умань;

6. «Львів`яночка», Львів:

7. «Пантери», Умань;

8. «Атекс СДЮШОР-16», Київ;

9. «Родина-Ліцей», Костополь;

10. «Спортак», Чернігів;

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: