На тернопільську "Ниву" чекають зміни - відео

27 лютого 11:43
Переглядів: 609

Віднедавна ФК «Нива» належить групі українських бізнесменів за кордоном. Згідно із домовленістю, з 1 грудня клуб фінансує вже нове керівництво. А усі борги, які були до цього часу мають сплатити  колишні власники «Ниви». Однак, це не всі оновлення в команді, новим президентом клубу став Степан Рубай.

СТЕПАН РУБАЙ, президент ФК «Нива»:

«Попросили мене десь якийсь період, цей проміжний період, скажем, покерувати командою чи бути президентом. На який час, ми ще не домовилися, але цей початок, так як я маю досвід маленький в цій футбольній сфері, попросили мене пока покерувати».

Що ж до тренера, то його не змінювали, Богдан Самардак залишається на своїй посаді. А от з основного складу команди грати у «Ниві» продовжать лише: Віктор Яневич, Роман Гудак та капітан командти – Андрій Донець.

БОГДАН САМАРДАК, в. о. головного тренера ФК «Нива»:

«Залишились, в кого контракти були, Донець, Яневич. Я називаю з тих, хто були в основному складі. Ті, що були в запасі і рідко виходили, я їх не хочу називати, тому що, ми коли почали, я об’явив: «Всім, в кого діючий контракт до літа, і хто прийшли нові, в команді залишаться ті, які будуть відповідати сьогоднішньому рівню команди». Сьогодні у нас є щастя переглянути, тому не виключено, що ті футболісти, в кого ще до літа контракти, залишаться в Тернополі і будуть собі шукати інше місце роботи».

Нещодавно розпочалися збори і команда вже тренується. Оскільки фінансування «Ниви» поновили, вона готується продовжити сезону у Першій лізі.

АНДРІЙ ДОНЕЦЬ, капітан ФК «Нива»:

«Дійсно перші навчально-тренувальні збори я проходжу, за півтора року. Нам зробили всі умови, досить комфортні, для тренувань, для підготовки, для харчування, для відпочинку. Все просто супер».

Наразі, за словами тренера, у планах зіграти 5 поєдинків. Потенційні суперники – це дублери донецького «Металурга», дублери та основний склад ужгородської «Говерли» та дніпродзержинська «Сталь».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: