Найкращі гімнастки Львівщини виборюють звання найсильнішої спортсменки

15 листопада 09:40
Переглядів: 325

Приборкати коло, м’яча та стрічку - ось завдання для тендітних дівчат-гімнасток.

Кожна із них вже майстер спорту, однак змагається за право поборотись на чемпіонаті України. Саме у підсумку трьох вправ досвідчене журі обере найдостойніших. Усі вони повинні за 2 хвилини якомога "чистіше" виконати власну композицію, ускладнену різноманітними елементами. Втрата предмета на килимі - одна з найбільших помилок, за яку знімають очки, які, у сумі, можуть вивести кожну гімнастку на п’єдестал.

Ускладнене завдання дівчат іще одним новим правилом. З 2013 року спортсменки повинні виконувати у композиції не тільки гімнастичні, але й танцювальні кроки. Дозволяється і музика зі словами, а не просто мелодія. Усе це потрібно виконати у всіх вправах.

За підсумком набраних балів, опісля виконання усіх композицій серед дівчат оберуть 23 найкращих. Саме вони іще до кінця місяця матимуть час відпрацювати усі елементи напередодні чемпіонату України. Наступні змагання для наших гімнасток відбудуться вже цими вихідними у Рівному. А перед Новим роком найсильніших у Луганську збере чемпіонат України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: