Найважливіші голи львівських "Карпат"

08 грудня 21:00
Переглядів: 300

Пропонуєм Вам переглянути трійку найважливіших голів "Карпат" у ХХІ столітті. 

1. Артем Федецький (28.06. 2010 "Карпати" - "Галатасарай" 1:1)

28 серпня 2010 року "Карпатам" у домашньому матчі відповіді протистояв турецький "Галатасарай". На кону стояв вихід у груповий турнір Ліги Європи. Вже пішов компенсований час і тут... львівяни пропустили. Захисники "Карпат" провалилися при створенні штучного оффсайду, ще й Мілошевіч впав, і Йілмаз вийшов на Тлумака. Дуель у турка голкіперу виграти не вдалося.

На цьому, здалося, що все - казка для "Карпат" завершена... Але не тут то було! Львів'ян погнали вперед рідні трибуни, які заповнили стадіон майже на сто відсотків. І за хвилину до завершення поєдинку, через дві хвилини після першого голу, проходить довгий пас на Худоб'яка. Балта, який боровся з Ігорем, невдало підставив плече, а Худоб'як дограв епізод до кінця. Він уже на лінії дістав дістав м'яч і віддав точно на Федецького!

Безперечно це найяскравіший момент у новітній історії клубу.

 2. Леван Кенія (30.10. 2012 "Карпати" - "Металіст" 2:1)

В останні роки протистояння львівського і харківського загострились через різні причини, які ми всі добре знаємо. В чемпіонаті результати "Карпат" теж не вражали. Тому цей матч був надважливим для львівян, всі не вдачі в чемпіонаті забувались уразі перемоги. І "Карпати" перемогли. Львівяни вийшли на поле над мотивованими і не зважаючи на перший пропущени гол проявили характер і перемогли. Важоивими стали обидва голи. але саме гол Кенії вивів львівян в наступний раунд.

3. Разван Кочіш (13.04. 2011 "Карпати" - "Шахтар" 1:1)

Ця перемога стала першою для "Карпат" за останні 19 очних матчів із "Шахтарем". Сама перемога не пренесла львівянам великих здобутків, але на довго залишила світлу память про себе.

Варто відмітити дії Ігоря Худобяка, при забитті першого і третього голів. Ігор зробив все для того щоб атака закінчилась взяттям воріт.

Якщо Ви маєте свій варіант найважливіших голів "Карпат" у новітній історії - пропонуйте.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: