Ніколай КОСТОВ: "Задоволений сьогоднішньою грою"

28 квітня 19:48
Переглядів: 266

Після переможного матчу львівських «Карпат» над луганською «Зорею» з рахунком 2:0, головний тренер «зелено-білих» поділився своїм враженням про гру. 

-На мій погляд, для усіх команд, які грають проти «Зорі» важко знаходити вільний простір для того, щоб забити гол, -- каже болгарин Ніколай Костов. Гадаю, що у першому таймі у нас були хороші моменти, якими ми не скористалися і не зуміли забити більше голів. 

-У грі з київським «Арсеналом» були серйозні експерименти в захисті. Сьогодні цих експериментів не було і ви перемогли 2:0…

-Ніяких експериментів у захисті в грі з «Арсеналом» у нас не було. Просто так склалися обставини. Ми довірили грати у тій грі таким гравцям у захисті… Чому ж це були експерименти? Я не розумію?!

-На скільки «Карпатам» важливо сьогодні було перемогти саме тут у Львові?

-Перемога важлива у суто психологічному аспекті, бо після такої поразки від «Арсеналу» з таким рахунком, як 4:1, нам було важко зібратися. Я задоволений сьогоднішньою грою. І це не тільки перемога, а коли грають гравці і пресингують по цілому полі, це подобається вболівальникам. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: