Нова промокампанія: «Ми чекаємо на Євро!» (Відео)

02 лютого 17:17
Переглядів: 212

На початку 2012-го року в Україні розпочалася нова промокампанія до футбольного чемпіонату з умовною назвою «Ми чекаємо на Євро». Завдання проекту – розповісти про важливий внесок кожного українця – людей різних спеціальностей – в історичний об’єднавчий національний проект Євро-2012. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив керівник ДП «Україна-Всесвіт» Нацагентства Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект) Роман Кожара.

Він розповів, що рекламна компанія в цікавій легкій формі показує, як представники різних професій, не на слові, а на ділі вболівають не лише за українських футболістів, а й за саму Україну, виконуючи свою справу у підготовці до чемпіонату. «Проект базується на розумінні того, що є речі та події, які по-справжньому об’єднують народ України. Одним з таких явищ, безперечно, є український футбол. Відеоролики нової промокампанії передають дух українського народу щодо спільних зусиль в підготовці до майбутнього Євро-2012, пропагуючи тезу, що «перемога української команди – це справа рук кожного громадянина». На мою думку кожен громадянин відчуває гордість за належність до такої події», - зазначив Р. Кожара.

За задумом режисера, промоційна кампанія включає декілька роликів, кожен з яких розповідає про конкретну професію. Кампанія розпочалася в грудні 2011 року з ролика, присвяченому професії будівельника. А з 1 лютого 2012 року в ефір вийшов новий сюжет про офіціантів та працівників ресторанного бізнесу.

Нагадаємо, зараз Україна продовжує розміщувати свої промоційні ролики «High time to see Ukraine» та «Switch on Ukraine» до Євро-2012 на провідних телеканалах світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: