Тернопіль на день стане столицею фрі-файту

14 травня 08:50
Переглядів: 408

Тернопіль на день стане столицею фрі-файту. У нашому місті вже вдруге відбудеться «Битва за честь». Вперше такий турнір тут провели у 2012-му. Виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту каже: це була одна з найбільш знакових спортивних подій не лише для Тернополя, а й для України. Однак, в зв’язку з політичною ситуацією, більше турнір не організовували. І лише цього року вирішили провести «Битву за честь» -2.

СЕРГІЙ АНДРОПОВ, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту:

«В нас зараз є багато нагод щодо цього, і найперше – це вшанування пам’яті хлопців, які загинули, щоби не забули їх імена, щоби не забули, за що вони загинули».   

Перший турнір проходив у міжнародному форматі. Натомість цьогоріч в ньому братимуть участь лише українські спортсмени.

СЕРГІЙ АНДРОПОВ, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту:

«Наше завдання зараз – підтримати українських спортсменів, щоби вони не були емігрантами, щоби вони не виїжджали звідси. Тому що немає в країні іншої надії, ніж хлопці. Тому що вони найсильніші». 

Наразі, каже Сергій Андропов, було проведено 4 відбіркові тури, в результаті яких сформували три четвірки.

СЕРГІЙ АНДРОПОВ, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту:

«Один з Тернополя спортсмен в кожній четвірці. Один із Західної України – це розігрувалося між Львівською, Чернівецькою, Івано-Франківською областями. Один  зі Сходу, там розігрувалося між Дніпропетровською, Харківською, Полтавською, Миколаївською і Херсонською областями, Південь-Схід. І Центр – Вінниця, Житомир, Київ. Так формуються четвірки в трьох вагових категоріях: 63, 69, 74 кілограми. І будуть три суперпоєдинки – це до 69 кілограмів, до 84 і надважка вагова категорія. Всього 12 поєдинків». 

Відбудеться «Битва за честь» 29 травня у палаці культури «Березіль».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: