У Львові молоді гімнастки змагаються за Кубок області

02 березня 20:56
Переглядів: 273

У Львові завершується Кубок області із художньої гімнастики серед юніорів та сеньйорів. Це перші львівські старти гімнасток у новому році. Турнір відбувається за зміненої програмою.

Головна суддя змагань Катерина Бутенко розповіла: «За новими правилами, тепер в нас необмежена кількість ризиків і так званих виконань майстерності. Гімнастка може виконувати їх стільки, скільки забажає, може зменшувати кількість елементів. Тому програма в них значно ускладнилась, я вважаю».

До того ж побільшало роботи і в арбітрів. Тепер за виступами учасниць стежать не три, а чотири суддівські бригади. Оцінюють складність, техніку виконання елементів, хореографію. Також звертають увагу на артистизм спортсменки. Загальне враження створює не лише виступ на килимі. Образ довершує і макіяж, який підкреслює риси, і одяг учасниці, і музичний супровід.

Змагання зібрали більше півсотні молодих грацій. Учасниця змагань Анна Рой зазначила: «Мені здається, я могла зробити краще, виступити гарніше, ніж я виступила. Але, оскільки я давно не виступала з стрічкою, то в принципі, результат непоганий. Думаю, я все виправлю».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: