У Львові відзначили День стрибуна

29 грудня 08:00
Переглядів: 140

Сьогодні, 28 грудня, у Львові відзначили традиційний «Новорічний день стрибуна». Свої можливості демонстрували більше сотні спортсменів. На львівському манежі умільці стрибали у довжину та підкорювали висоту.

Франциско Ланга зі зростом 193 см на новорічному турнірі «взяв» висоту 2:05. Цього вистачило, аби стати найкращим. Хоч бар’єр піддався не з першої спроби.

«З одної сторони, задоволений, але не зовсім. Хотілось би вище стрибати, відчуваю, що краще готовий. Але це перший старт, ще все попереду. Ще не так багато стрибків було виконано під час тренувань, змагання вперше. Так що надіюсь, буде краще», ― зізнається переможець в стрибках у висоту Франциско Ланга.

До останнього із ним боровся Андрій Попович. Але підступна планка так і не підкорилася. Та це не дивно. Адже легкоатлет лише відновлює форму після річної перерви. Травми довели Андрія до відчаю, і він навіть думав завершити кар’єру. Однак знайшов сили повернутися.

«Одружився. Дружина надихає, мотивує. Я її дуже кохаю. Вона підтримує, також спортсменка. Розуміє», ― пояснює призер змагань в стрибках у висоту Андрій Попович.

Серед дівчат не було рівних Вікторії Хамуляк. Її результат ― п’ять метрів 83 сантиметри. Попри те, що нещодавно хворіла.

«Температура була надзвичайно висока. Тому мені було надзвичайно важко. Думала, взагалі нічого не вдасться, але вдалося!», ― зізнається переможниця у стрибках в довжину Вікторія Хамула.

«Новорічний день стрибуна» є своєрідною легкоатлетичною візитівкою Львова. Адже відбулися вже 47 рік поспіль. У гості цього разу до Львова приїхали спортсмени з Волинської і Чернівецької області.

«Рівень змагань досить високий. Ці змагання носять особистий характер, командної боротьби немає. Тому спортсмени з радістю сюди приїжджають», ― стверджує головний суддя змагань В’ячеслав Лемешко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: