У Львові змагалися найкращі лучники спортивних шкіл міста

01 березня 12:48
Переглядів: 208

У Львові визначали найкращих «робін гудів» серед кадетів. Це вже сороковий турнір, що проводять у пам`ять про титуловану лучницю Ванду Копачинську. Спортсменка почала займатись стрільбою у п`ятдесят років і більш ніж десятиріччя була незмінним членом збірної України. Участь у змаганнях узяло до півтори сотні лучників з шести шкіл цього виду спорту.

Для влучного пострілу спочатку необхідно правильно налаштувати параметри лука.

«Спортсмени мають перевіряти, чи правильно налаштована відстрань від лука до тятивочки, чи правильний перепад, чи нічого не змінилося у луці. Іноді буває так: щось розкрутилося, щось відпустилося. Через це постійно міряємо», – пояснює тренер Василь Ткачик.

Хвилюється під час стрільби Яна Ганаковська. На цих змаганнях дівчина вперше і до нового лука ще не звикла. Попри це за влучністю — одна з найкращих.

«В мене мета: настріляти на третій дорослий розряд, постараюсь виконати це до літа і обходити своїх суперників по цьому», – зізнається Яна Ганаковська.

На цьому турнірі спортсменам необхідно було у дві сесії здійснити по 30 пострілів на 18 м.

«Боротьба досить таки запекла, бо якщо дорослі показують більш-менш рівні результати, то тут дитина може влучити і в десятку, і гірше», – пояснює головна суддя змагань Олександра Дубас.

Зараз кадети лише відшліфовують майстерність, аби у квітні потрапити до складу збірної області на чемпіонат України в Каховці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: