Українські судді: "Очки нада?"

16 квітня 00:39
Переглядів: 202

"Люди в чорному" - так інколи називають суддів, і цей вислів якнайкраще підходить до футбольних рефері з України.

Невідомо з яких причин, але суддівство в нас обговорювати заборонено. На це є спеціально призначена людина - П'єрлуїджі Колліна. Він навіть листа написав з погрозами у попередньому турі. І що?

Матч “Дніпра” з “Чорноморцем” - не призначений чистий пенальті у ворота одеситів.

Матч “Карпати” - “Динамо” - знову ж таки чистісінький пенальті у ворота киян. П'ять арбітрів не побачило...

До речі, гру “Карпати” - “Динамо” я дивився із людиною, дещо далекою від футболу. І тут ця людина сказала фразу: “а чому суддя в одну сторону судить?” От вам і об'єктивізм.

Ми наразі нікого не хочемо звинувачувати і щось там стверджувати - Колліна, начебто, вже серйозно взявся вирішувати цю проблему. Але...

Ну якось воно дивно. Звісно, є людський фактор, звісно, помилитися може кожен. Тільки от дивна тенденція - цей “людський фактор” чомусь спрацьовує у кожному турі. Помилка на помилці. І це при тому, що ще ввели двох додаткових арбітрів на полі. Ну якось воно неправильно - вся Україна бачить, а ці п'ятеро помітити не можуть. Причому, простежується тенденція, що доленосні рішення приймають не головні рефері, а їхні помічники. Тож, як мовиться, “не докопаєшся”.

Знову ж таки, не буду висловлювати якісь здогади. Я просто написав те, що бачу. Тому що особисто я не вболіваю за жодну з команд-претенденток на “срібло”, але все ж таки хочу, щоб мою країну у Лізі чемпіонів представляла дійсно найсильніша з них

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: