"В жовтні Андрій вже буде мати помешкання", - А. Садовий під час зустрічі з паралімпійцем Андрієм Демчуком

23 вересня 17:30
Переглядів: 217

Сьогодні, 23 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із чемпіоном 15-ї літньої паралімпіади з фехтування на візках Андрієм Демчуком. Під час зустрічі міський голова вручив паралімпійцю Золотий герб міста Львова, а також обговорили питання купівлі квартири за кошти міста. Також на зустрічі були присутні Ольга Тарнакіна, директор ДЮСШ №2, в якій займається Андрій Демчук, та його тренер. Мер додав, що місто інвестує 1 млн грн в ДЮСШ №2, в якій займається Андрій Демчук. Ще на 500 тис грн планують закупити спортивний інвентар.

«Мені сьогодні приємно представити Андрія Демчука, який привіз золото до Львова, який тренується у нашій львівській спортивній школі №2.

Ми повинні готуватись до наступних олімпіад, ми повинні вже сьогодні аналізувати ситуацію, прогнозувати, які ми маємо шанси щодо олімпійського золота в тих чи інших дисциплінах. У зв’язку з тим, у Львові буде прийнята окрема програма і ми будемо виділяти значно більше коштів на розвиток спорту. Важливо, щоб олімпійські дисципліни були у Львові в пошані, і спортсмени мали належний рівень підготовки, і тренери мали належний рівень забезпечення.

Ми цього року інвестуємо в спортивну школу 1 млн грн, плюс 500 тис грн виділяємо на спортивний інвентар.

У нас є добра традиція, що за олімпійське золото ми виділяємо квартиру. Ми сьогодні вже переговорили з Андрієм, з його дружиною, яка квартира бажана, в якому районі. Ми починаємо цю процедуру, в рамках жовтня Андрій вже буде мати помешкання, ключі від нової квартири.

Вчора ми віддали ключі Тарасу, який привіз олімпійську медаль.

Для мене велика честь від імені громади міста Львова нагородити Андрія Золотим гербом міста Львова», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Я дуже дякую за таку нагороду, за таку обіцянку. Це дуже приємний для мене подарунок. Якщо чесно, то я навіть не очікував такого, хоча я знав про таку традицію, але я паралімпієць і десь, можливо, не завжди звертають таку увагу, як на олімпійців.

Але ми пишаємося, що саме після цих паралімпійських ігор і медіа, і вся Україна була з нами, переживала за кожні наші перемоги і це настільки було відчутно, це було настільки приємно.

Вся Україна разом. Ми перемагаємо у спорті, ми перемагаємо в житті і я вірю, що ми переможемо в цій війні, яка триває на Сході», - відзначив Андрій Демчук, чемпіон 15-ї літньої паралімпіади з фехтування на візках.

«Ця медаль має набагато більшу цінність, ніж медаль звичайної Олімпіади.

Ми маємо зобов’язання щодо львів’ян. Андрій є львів’янин, народився, живе у Львові, тому він отримає помешкання. Щойно Андрій підняв питання щодо колеги, який живе в Буську. Я пробував додзвонитись до голови обласної ради, буду просити обласну раду також долучитись, щоб його колега отримав помешкання. Треба, щоб область включалась у цей процес. Україна велика, багато є спортсменів, ми не можемо як Львів помогти всім. Тим, хто у Львові, зобов’язані допомогти. Будемо більше інвестувати коштів та більше коштів передбачати в бюджеті наступного року на спорт, щоб гарантовано мати більше призерів різних чемпіонатів і олімпійських ігор. В здоровому тілі – здоровий дух», - додав мер Львова Андрій Садовий.

Довідка

Демчук Андрій Богданович (14.12.1987 р.н.) - український фехтувальник. Чемпіон ХV Літніх Паралімпійських ігор – 2016 на шаблях серед спортсменів-візочників категорії А. Заслужений майстер спорту України. Має дві вищі освіти – закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський державний університет фізичного виховання.

Займається у секції фехтування Львівського регіонального центру «Інваспорт».

Тренери: Колеснікова С.М., Нікулін В.М.

Кандидат технічних наук, асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

У 2011 р. закінчив кафедру інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Інтелектуальні системи прийняття рішень» і отримав кваліфікацію магістра з комп’ютерних наук; 2011-2014 рр. — аспірант Національного університету «Львівська політехніка»; 2 липня 2015 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю 01.05.03 — математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем. Тема дисертації: Математичне та програмне забезпечення подання відеоконтенту для осіб з вадами зору. У 2015 році закінчив другу вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури та спорту за напрямком “Олімпійський та професійний спорт”, і отримав кваліфікацію “тренер-викладач з фехтування”.

Спортивні здобутки:

І місце в командному заліку (шабля) та ІІІ місце особисте (шабля) на Чемпіонаті світу 2013 року.

І місце особисте (рапіра), ІІІ місце особисте (шабля) на Кубку світу 2013 року.

І місце командне (шабля), ІІІ місце особисте (шабля) Чемпіонату Європи 2014 року.

І місце командне шабля, ІІІ місце (категорія А, шабля) на Чемпіонаті світу 2015 року.

І місце командне (шабля), І місце (категорія А, шабля), ІІ місце (категорія А, шабля),

ІІ місце (категорія А, шабля), ІІІ місце командне (шабля) Кубку світу 2015 року.

ІІІ місце (категорія А, шабля) Кубку світу 2016 року.

Виборов І місце у командному заліку (шабля) та І місце в особистій першості (категорія А, шабля) у чемпіонаті Європи 2016 року.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: