Відео презентації талісманів Євро 2012 у Львові

20 листопада 20:23
Переглядів: 698

Футбольні герої дійшли до України. Першим українським містом, що вживу побачило талісманів Євро 2012 став Львів. 

”Це є повага і пошана до нашого міста Лева. Тому, звичайно, я би хотів, щоб це було щось пов’язане з левом. Місто Лева. Але вони щось на левів не подібні. Більше на Зеника подібні. - В них є гривки такі лев’ячі”, - каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Аби створити персонажів, знадобилось 5 місяців і понад дві тисячі робочих годин. Розробники, компанія Ворнер Бразерз, намагались максимально передати образ поляка та українця. Нашого брата-близнюка робили схожим на Котигорошка.

”У нього є і вишивана сорочечка, і крайка у нього є, я не знаю чи є етнопологічною особливістю українців веснянки, але ми нашому хлопчику придумали і веснянки”, - каже директор турніру Євро 2012 в Україні Маркіян Лубківський.

У героїв футбольної першості, щоправда, поки немає імен. Їх обиратимуть шляхом голосування мешканці України та Польщі з трьох можливих пар - Славек і Славко, Сємко і Стрімко, Клемек і Ладко. І якщо Славко - українське ім’я, то решту вигадували. До прикладу Стрімко - образ, що демонструє швидкість та рух, а Ладко - той що добре лагодить з людьми.

Проголосувати за один з варіантів можна як на сайті УЄФА, так і під час презентації талісманів у містах, що приймають Євро.

Талісмани мандруватимуть Львовом ще й у неділю. Пересуватимуться містом на спеціальній платформі, тож кожен охочий зможе зробити фото на пам’ять. Далі брати-близнюки вирушать до Донецька, Харкова та Києва.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: