Влада розтринькала понад 8 мільярдів на непотрібні об'єкти "Євро-2012"

07 жовтня 07:16
Переглядів: 1523

Українська влада витратила більше 8 млрд грн на на будівництво об'єктів під футбольний чемпіонат "Євро-2012", які тепер виявилися нікому непотрібними.

За ці кошти можна було відремонтувати всі дороги в Україні, йдеться у сюжеті програми "Гроші" на телеканалі "1+1".

Так, ціна будівництва терміналу D аеропорту "Бориспіль" постійно зростала. У результаті - розширення головного летовища країни обійшлося державному бюджету в 7 млрд грн. Вже після "Євро-2012" Рахункова палата визначила, що половина витрат, тобто 3,37 млрд грн - зайві.

На будівництво гелікоптерного майданчика у Каневі витратили 87 млн грн. Він мав приймати сотні пасажирів. Проте за весь час чемпіонату "Євро-2012" ним не скористався жоден вболівальник. Тепер цим займається прокуратура.

На стадіоні "Арена Львів" лише двічі на рік грає національна збірна з футболу. Інший час він стоїть пустим. Тому у Львові вже йдуть розмови про демонтаж стадіону, будівництво якого "з'їло" 3 млрд грн. Крім того, сезон його утримання коштує 20 млн грн, а під час будівництва арена набралася мільйонних боргів.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: