Володимир Ковалюк про підготовку до нового сезону та кадрові зміни в МФК "Прикарпаття"

21 червня 11:45
Переглядів: 314

Як мивже повідомляли МФК “Тепловик-Прикарпаття” завершив коротку відпустку, відтак 19 червня команда розпочинає підготовку до нового ігрового сезону 2017/18 років.

Спочатку футболісти пройдуть традиційний медогляд, після чого відправляться на навчально-тренувальний збір у Яремче, де готуватимуться до чемпіонату.

Про підготовку команди, а також можливі кадрові зміні нам розповів головний тренер команди Володимир Ковалюк.

«Щойно команда вийшла з відпустки. Хлопці дещо відпочили після завершення сезону. Починаємо підготовку в Івано-Франківську, а з понеділка їдемо на 10 днів в місто Яремче. Там будемо готуватися повноцінно до матчів попереднього рахунку Кубка України, яка заплановані на 9 липня, а вже 15 липня починається новий чемпіонат», – наголосив наставник івано-франківців.

«Щодо змін у команді, то поки усі залишаються. Окрім того, мають бути нові футболісти, але ми поки не буде розголошувати їхні прізвища, адже чемпіонат обласні ще триває. Нові футболісти – це підсилення, відтак ми будемо брати досвідчених гравців на наші проблемні позиції. Тож селекція буде точкова. Але працюємо над реальним підсиленням складу», – додав Ковалюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: