Завтра Анна Музичук вирушає в Іран на Чемпіонат світу з класичних шахів

07 лютого 21:30
Переглядів: 222

Найкращою спортсменкою Львівщини за грудень 2016 року визнали чемпіонку світу зі швидких та блискавичних шахів Анну Музичук.

Нещодавно спортсменка у Катарі стала третьою у світі, хто здобув трофеї з обох шахових дисциплін. Світову першість із рапіду Анна здобула достроково за тур до фіналу. Бліц дівчині дався важче, втім таки підкорився львів`янці.

«Це дуже складні змагання, тому що за день доводилось грати дуже багато партій. І якщо ти не те, що в якийсь день, а в якійсь партії зробиш помилку, результат буде зовсім іншим. Тому це і нервове навантаження і фізично важко грати стільки партій підряд», ― зізнається Музичук.

Завтра, 8 лютого, Анна разом із юніорською чемпіонкою світу Наталією Буксою вирушає до Ірану, аби взяти трофей із третьої шахової дисципліни ― класичної. Попри те, що її молодша сестра, колишня володарка трофею з цього виду шахів Марія Музичук, бойкотує світову першість у Тегерані, Анна хоче використати шанс здобути усі можливі трофеї.

«Я вважаю, що її рішення достойне і справедливе, але все-таки вона була чемпіонкою світу з класичних шахів, а я ще не була. Тому я вирішила поїхати», ― пояснює Анна Музичук.

Нагадаємо, чемпіонат в Ірані розпочнеться з 10 лютого і триватиме до 5 березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: