Фан зона Львова на час Євро 2012 буде розміщена на пр. Свободи між вул. Торгова та Дорошенка. Офіційне відкриття фан-зони відбудеться 7 червня. Фан-зона Львова буде обгороджена по периметру огорожею. Висота огорожі складає 2 м, загальна довжина, включно з вихідними воротами та евакуаційними виходами, - 875 м.
Монтаж огорожі розпочнеться 28 травня та триватиме 3 дні. Під час встановлення огорожі рух транспорту в центральній частині міста буде обмежений.
Відкриття фан-зони відбудеться 7 червня виступом відомого французького гурту «L’avion Rose».
Вхід на територію фан-зони відбуватиметься через 34 пропускних канали. Демонтаж огорожі розпочнеться після закінчення чемпіонату Європи з футболу – 2 липня 2012 року.
Вхід на територію фан-зони у матчеві дні буде безкоштовним. Під час чемпіонату ЄВРО-2012 фан-зона міста працюватиме щоденно з 14:00 до 24:00 год. Окрім перегляду футбольних поєдинків на 2 великих екранах, на сцені відбуватимуться концерти.