Сьогодні у Львові перебуває легендарний футболіст Ігор Бєланов. Він привіз до Львова «Золотий м'яч» - приз, володарем якого він став у 1986 році. Бєланов прибув до Львова разом із делегацією з нагоди Днів Одеси у Львові.
«Я у Львові не вперше, в мене тут багато друзів. Я був дуже в багатьох містах, бачив багато людей. Дуже люблю саме львівських людей, вони дуже щирі і привітні. Бажаю, щоб ЄВРО 2012 стало для вас справжнім святом. Я вболіватиму за Львів», - зазначив у коментарі Медіа-центру «Львів 2012» футболіст Ігор Бєланов.
«Футболістам Львів сподобається, я в цьому переконаний. Мені б хотілося частіше сюжди приїжджати. Місто старовинне, мене вражає інфраструктура. Ми сьогодні пролітали над стадіоном – він дуже красивий! Також дуже гарний аеропорт. Я вважаю, Львів готовий до ЄВРО, інфрастуктура європейська.
Але я дуже люблю все старовинне. Тут багато красивих будинків. Львів нагадує мені Відень», - додав Ігор Бєланов.
Біографічна довідка
І́гор Іва́нович Бєла́нов (25 вересня 1960, Одеса) — радянський футболіст, нападник. Лауреат «Золотого м'яча» 1986. Віце-чемпіон Європи-1988. Володар Кубка кубків-1986. Заслужений майстер спорту СРСР (1986). Вихованець ДЮСШ СКА (Одеса). Перший тренер — Едуард Іванович Масловський. Бєланов виступав за одеський «Чорноморець», потім перейшов до київського «Динамо». В перші дні перебування хотів покинути тренувальний табір «Динамо», оскільки після «Чорноморця» навантаження у киян були надто важкими для гравця. Успішно грав за збірну СРСР. На чемпіонаті світу у Мексиці у 1986 році Бєланов забив 3 голи збірній Бельгії у 1/8 фіналу і став єдиним радянським футболістом, який забив три голи у одному матчі фінальної стадії чемпіонату світу. Третій гол був забитий з пенальті. За блискавичну гру на чемпіонаті світу та неабиякі швидкісні якості, Бєланова прозвали «кульова блискавка». У фіналі Чемпіонату Європи 1988 не забив пенальті в основний час при рахунку 2:0 на користь голландців,— м’яч попав у бутсу воротаря.