Львівські гімнастки здобули перемоги у Кракові

Львівські гімнастки
14 листопада 21:21
Переглядів: 59

Минулими вихідними у Кракові (Республіка Польща) проходив 12 міжнародний турнір на приз «Срібного Сокола».

Організатор змагань - Польське товариство гімнастичне «Сокіл». Той самий «Сокіл», який був заснований у Львові 145 років тому - у 1867 році.

Участь у змаганнях взяли гімнастки із 7 країн Європи: Боснії та Герцеговини, Латвії, Німеччини, Словаччини, України, Чехії та Польщі.

З України до Кракова позмагатися за Срібного Сокола приїхали спортсменки зі Львова, Києва та Кіровограда.

львів представляли два спортивні клуби: - «Ніка» та «Спарта». За результатами змагань двоє львівських гімнасток з клубу «Ніка» перемогли в окремих вправах: 7-річна Аліна Мельник у вправі без предмета та 9-річна Христина Погранична у вправі із обручем. Представниця «Спарти» 8-річна Софія Гутник виборола 2 місце у вправі без предмета.

За матеріалами: portal.lviv.ua
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити