Денис Булгаков: "Сьогодні на майданчику у нас насправді була команда "левів"

Default Image
24 вересня 19:35
Переглядів: 108

По завершенні переможного гостьового матчу з київським «Компаньоном-Нафтогазом» головний тренер львівських «Левів» Денис Булгаков дав коментар та відповів на питання кореспондента ЗІКу.

– Перемога далася нам у дуже важкій боротьбі з по-справжньому сильним суперником. А здобули ми її перш за все завдяки командному духу. Сьогодні на майданчику у нас насправді була команда «левів», кожен гравець якої з першої і до останньої секунди віддавав всі сили заради досягнення позитивного результату. Хочу відзначити, що нам довелося багато грати у чисельній меншості – значно частіше, ніж супернику. Хоча я б не сказав, що ми діяли більш грубо, ніж кияни. Однак суддя чомусь порушення правил з нашого боку фіксував набагато частіше. Та все ж хлопці змогли вистояти в обороні, а в нападі скористалися своїми шансами. Думаю, що яскравим прикладом того, наскільки ми вийшли зарядженими на боротьбу, є наша перша шайба. Адже ми її закинули у чисельній меншості, що доволі рідко трапляється у хокеї. А що нам залишалося робити? Адже ми ледь не половину ігрового часу провели в меншості. Тому й доводилося ризикувати і йти вперед навіть граючи вчотирьох проти п’яти. І як бачите, ризик себе виправдав.

– Ви дали вказівку команді грати першим номером чи все ж головну ставку робили на контратаки?

– Враховуючи, як розвивалися події у грі, на це питання відповісти важко. Адже на установці ми говорили про те, як будемо грати в рівних складах. А вийшло, що майже два періоди команди грали, коли то в одних, то в других були вилучення. Щоправда нам доводилося частіше тримати оборону. Постійна гра у нерівних складах не дозволяє гравцям виходити на лід у звичному ритмі. Тому відстоявши в обороні, коли грати доводиться і за себе, і, як то кажуть, за того хлопця, виходити потім і в чисельній більшості вже дуже важко – бракує сил. Так що гра сьогодні вийшла доволі специфічна. Що ж, тим вагомішою є наша перемога.

– Я так розумію, що нікого з польових гравців ви виділяти не можете і, напевне, й не хочете.

– Звичайно. Ще раз підкреслю, що ми дуже добре зіграли саме командою і цей успіх можна розділити на всіх порівну.

– А що скажете про гру воротаря команди Раяна Донована?

– Він зіграв дуже добре. Ні для кого не секрет, що в хокеї воротар – це половина команди. Сьогодні він відстояв на рівні. Однак і команда зіграла також на високому рівні. У сумі це й дало переможний результат. А коли воротар тягне гру, а польові гравці її провалюють, або навпаки, то позитивного результату ніколи не буде.

– У тренера, навіть коли команда виграла, все одно є претензії. Напевно і ви сьогодні чимось також не задоволені?

– Як я вже казав, гри у рівних складах було дуже мало. Зате ми мали хороший шанс, коли у нас було на два гравці більше. Але забити в тій ситуації ми не змогли. Це мене засмутило, бо подібне було і в грі із «Соколом».

– А що не вдалося в тому матчі?

– Ми розуміли, що проти «Сокола» дуже важливо буде добре зіграти у дебюті. Тому й попросили гравців бути особливо уважними і максимально сконцентрованими перші десять хвилин. І знаєте, вони їх відіграли дуже добре. А на 11-ій пропустили три шайби поспіль і в результаті перший період вийшов провальним – 1:5. У другому вже було краще – лише 0:1, а в третьому взагалі зіграли на рівних – 3:3. Як бачите, ми йшли весь час по наростаючій – додавали з кожним періодом. Додали ми в грі і сьогодні.

– На чому ви акцентували увагу на установці перед сьогоднішнім матчем, враховуючи досвід попередньої зустрічі?

– Якраз на тому, що максимально зібраними потрібно бути всі 60 хвилин гри. Адже у матчі з «Соколом» всі наочно побачили, чим може закінчитися втрата ігрової дисципліни та концентрації навіть на якусь хвилину. Тому сьогодні ми просили всіх бути максимально зібраними весь час і догравати до кінця кожен ігровий епізод. Радий, що хлопці нас почули. Сподіваюся, що так буде і в наступних іграх.

– Вже за два дні у вас знову гра. Щоправда вдома. Як будете до неї готуватися?

– Додому ми приїдемо в суботу зранку. Тому буде напіввихідний – гравці пройдуть процедури відновлення. У неділю – повноцінне тренування, а в понеділок зранку розкатка, а ввечері гра. Сподіваємося, що вболівальники прийдуть нас підтримати. А ми в свою чергу зробимо все, аби показати гарний хокей і подарувати їм перемогу.

За матеріалами: ZIK