"Агробізнес" Волочиськ – ФК "Львів". Післяматчеві коментарі гравців

01 травня 19:28
Переглядів: 230
Романчук

Гравці футбольного клубу “Львів” прокоментували матч 24-го туру “Агробізнес” Волочиськ – ФК “Львів”, у якому львів’яни зазнали поразки 2-0.

Віталій Пархуць, захисник:
– “Сама гра була досить бойовою. Перший тайм пройшов за рівної боротьби, припустились одної з небагатьох помилок, де суперник одразу реалізував свій момент. У другому таймі нав’язували боротьбу, але не вдалося створити жодного небезпечного моменту. Вважаю результат закономірним, ми зробили більше помилок, якими гравці “Агробізнеса” і скористалися.”

Олександр Романчук, півзахисник:
– “Змагатись із лідером Групи А було важко, “Агробізнес” грає комбінаційний футбол. Старалися накривати та не давати супернику думати. До першого голу в роздягальню сама гра та шанси були у всіх рівні. Допустили великі помилки через які зазнали вже третьої поразки в сезоні від команди з Волочиська. Найважче позаду, у нас є задача закріпитись на третьому місці у турнірній таблиці, треба її виконувати.”

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: