Екс-гравець львівських «Карпат» Артем Федецький в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій розповів про конфлікт зі львівським клубом:
- У мене не все гаразд пішло у «Карпатах», після того, як команду покинув Олег Кононов. Мені тоді зателефонували і викликали на розмову до президента клубу. Димінський запропонував підписати контракт на таких же умовах як і з «Шахтарем». У Львові я тоді виступав на правах оренди, і не міг просто так розірвати угоду з «гірниками». Після цього мене відправили в дубль. Пізніше повернули до основи, проте у мене немає ніякої образи на клуб.
Скільки тобі заборгували «Карпати»?
- «Карпати» мені заборгували зарплату за 2 місяці - 1 мільйон гривень. Керівництво сказало, що ми не виконали якихось умов контракту. Проте толком не пояснило яких і коли. Я звернувся до палати спорів ФФУ, мій позов задовольнили. Проте «Карпати» звернулася з апеляцією в спортивний арбітражний суд в Лозані. Наразі чекаємо рішення цього органу.