Друга ліга. Група "1". "Реал Фарм" (Южний) - ФК "Тернопіль" - 3:4

скала тернопіль
09 червня 21:14
Переглядів: 69

Вчора 8 червня в Південному відбувся поєдинок у рамках заключного туру першості країни серед команд групи "1" Другої ліги вітчизняного футболу, в якому южненський "Реал Фарм" приймав ФК "Тернопіль".

8 червня 2013. Південний. Стадіон Дністер ім. В. Дукова. 200 глядачів. +28 ° С.

"РЕАЛ ФАРМ" (Южний) - ФК "ТЕРНОПІЛЬ" - 3:4 (1:2)

Голи: 1:0 Копко, 1:1 Семенець, 24 (пен.), 1:2 Семенець, 45 +1 (пен.), 2:2 Андрєєв, 2:3 Семенець, 79 (пен.), 2:4 Семенець, 89, 3:4 Андрєєв, 90 (пен.).

Вилучення: Базан ("Реал Фарм"), 45 (фол останньої надії).

Драматичним виявився заключний матч "аптекарів" в сезоні, що минає, хоча починався він для підопічних Миколи Ліховідова досить непогано. Вже на 19 хвилині Андрій Копко вивів "Реал Фарм" вперед, проте ключовою персоною в поєдинку став 26-річний арбітр з Донецька Дмитро Кононов.

Ще до перерви у ворота южненців було призначено два пенальті, які реалізував Богдан Семенець. У другому випадку, перед самою перервою, мав місце фол останньої надії з боку Віталія Базана, до того моменту мав у пасиві попередження. Тим не менш, для Віталія видалення стало наслідком не другої гірчичника, а прямий червоної картки.

Другий тайм добрі півгодини обходився без голів, поки за 14 хвилин до закінчення зустрічі Олег Андрєєв не відновив рівновагу - 2:2. Але вже через три хвилини третій пенальті у ворота аптекарів реалізував Семенець, а на 89 хвилині Богдан оформив покер, забивши з гри. У що залишився цейтнот "Реал Фарм" не здавався і на 90 хвилині Кононов призначив 11-метровий уже в ворота ФК "Тернопіль". Вирок арбітра привів у виконання той же Андрєєв, але на порятунок зустрічі у господарів вже не було часу - 3:4.

За матеріалами: lanzheron.com
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити