Директор "Арени Львів" закликав футбольних фанатів поводитися адекватно

10 жовтня 11:00
Переглядів: 257
арена львів

Під час прес-конференції директор «Арени Львів» Денис Ринський закликав футбольних фанатів поводитися адекватно.

За його словами, аби надалі стадіон розвивався стрімко, неприпустимими є факти порушення правопорядку, особливо серед найбільш активних вболівальників.

«На стадіоні немає місця агресії та війні. Ми маємо вболівати за улюбленими футбольними командами як цивілізовані європейські люди. В іншому випадку «Арена Львів» поставить хрест на власному майбутньому, і стадіон знов постане у фокусі негативу», – наголосив Денис Ринський.

Керівник стадіону також звернувся до керівника ГО «Завжди вірні» Тараса Павліва з проханням дотримуватися певної дисципліни та субординації під час матчів.

«Важливо, аби на стадіоні не було конфліктів, тому що наші вболівальники прагнуть бути під час матчу захищеними і в безпеці. І тому всі, в тому числі, фани, мають поводити себе адекватно і порядно», – підкреслив директор.

На думку директора, стадіон є одним з небагатьох місць, де люди об’єднуються навколо українського, де вболівають за те, що є гордістю нашої країни.

Нагадаємо, сьогодні на «Арені Львів» відбулася презентація роботи нової управлінської команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: