21 тур Чемпіонату України серед аматорських команд
11.06.2017 16-00 ст. “СКА”, м. Львів
Арбітр – Садковський І.В. (Тернопіль)
Асистенти арбітра – Гудима М.М. (Івано-Франківська), Семанюк Т.І. (Івано-Франківськ)
Четвертий арбітр – Файда В.О. (Львів)
Спостерігач арбітражу – Овчар І.І. (Івано-Франківськ)
ФК “Львів” – СК “Чайка” – 0-2 (0-0).
Голи: Скляренко (53), Дорош (75).
ФК “Львів”: Жук, Савошко В., Бариляк, Матушевський, Яворський, Чепа, Янчак (Дахновський, 77), Зайчук Романчук (Горін, 62), Кравців, Міщук (Ременяк, 79).
Головний тренер: Андрій Чіх.
11 червня до Львова в гості завітав СК “Чайка” з Петропавлівської Борщагівки. У попередньому турі на виїзді суперники зазнали поразки та втратили шанс обійняти другу позицію. Було очевидно, що команда Віктора Яїчника їхала виборювати очки у “городян”. У останніх матчах підопічні Андрія Чіха демонструють не лише змістовний футбол, але й вдалі результати. Команді вдалося набрати 7 очок за останні 4 тури. Варто зазначити, що більшість гравців ФК “Львів” лише вчора повернулась із фінального турніру змагань ДЮФЛУ U-19 (Перша Ліга) із Закарпаття та привезли додому срібло. Тому футболістів чекала нелегка гра із СК “Чайка”.
Гості захопили ініціативу з перших хвилин, взявши круглого під свій контроль. Проте, львів’янам все таки вдавалося створювати гострі епізоди. Перший небезпечний момент в сторону воріт суперників вболівальники побачили від Михайла Зайчука, який пробив потужний, але неточний удар з лінії штрафного майданчика. Зайчук знову робить спробу взяти ворота суперників, обходить гравця “Чайки” та робить передачу на Савошка. На жаль, другий не зміг як слід прийняти м’яч та влучив у голкіпера. Комбінаційні дії та володіння м’ячем СК “Чайки” дало результат вже у другому таймі. Після розіграного кутового та подачі у штрафний майданчик Іван Скляренко в стрибку головою прострілює ворота господарів та відкриває рахунок. Через деякий час потужним ударом з вигідної позиції змусив занервувати Андрія Жука гравець “Чайки”, проте шкіряний влучив у поперечину. Небезпеку для воріт суперників створив Остап Міщук, який прийняв передачу з лівого флангу та головою пробив круглого в сторону воріт, голкіпер швидко встиг зреагувати. Подвоїв рахунок гостей Семен Дорош, який після передачі від Барановича пробив потужним ударом повз Жука. Обидві команди мали достатньо моментів аби забивати. Гості ці моменти реалізували вдало, здобули важливі 3 очки на виїзді та посіли другу сходинку турнірної таблиці. Львів’яни у свою чергу хоч і гідно чинили опір суперникам, але допустились грубих помилок в захисті, гравцям забракло впевненості в завершальних діях атак біля воріт “Чайки”.
Наступний матч ФК “Львів” зіграє на виїзді 18 червня. Суперником виступає ФК “Одек” із Рівненської області.
Інформаційна служба ФК “Львів”