ФК "Тернопіль" наступного року хоче вийти у Першу лігу

12 липня 22:22
Переглядів: 337
ФК Тернопіль - Нива

Дебютний сезон серед професійних футбольних команд тернопільські "муніципали" завершили на четвретому місці. Попереду у ФК "Тернопіль" новий чемпіонат у якому гратимуть аж 19 команд. Як запевняють тренери, завдання у клубу будуть максимальні.

Чемпіонат України з футболу серед команд Другої ліги розпочинається 14 липня. ФК "Тернопіль" за календарем цей тур пропускатиме.

Нагадаємо, що муніципальна команда минулоріч дебютувала серед професіоналів. У першому сезоні Другої ліги підопічні Василя Івегеша та Анатолія Назаренка зайняли високе четверте місце та отримали чимало компліментів на свою сторону. У міжсезоння Друга ліга зазнала реформацій. Тепер не буде поділу на групи "А" та "Б", а команди зі Сходу та Заходу України гратимуть у єдиній групі. Остаточно вирішили, що цьогоріч Друга ліга складатиметься із 19-ти команд.

Підготовку до нового сезону футболісти "Тернополя" розпочали наприкінці червня.

- Тренуватися ми почали 24 червня, - каже тренер ФК "Тернопіль" Анатолій Назаренко. – Заняття проходять своєрідними циклами у 5 днів, а на вихідні команда відпочиває. Тренуємося вдома на рідному стадіоні педагогічного університету. Умови тут є, газон стадіону привели у порядок, тому нам комфортно займатися.

Харчуються футболісти, за словами тренера, теж на базі педуніверситету, який всіляко сприяє "муніципалам".

- Тренуємося двічі на день, - додає пан Назаренко. – Зараз у нас розпочалася вже третя п'ятиденка і все поки що йде за планом.

У міжсезоння ФК "Тернопіль" провів дві товариські зустрічі.

- Раніше ми зіграли зі збірною Тернопілля з футболу, яку обіграли з рахунком 1:0, - каже Анатолій Назаренко. – А нещодавно на спаринг нас запросила луцька "Волинь", яка виступає у Прем'єр-лізі.

З лучанами гравці ФК "Тернопіль" провели товариський матч на полі суперників 10 липня. Гра завершилася розгромом наших земляків 7:2.

- Звісно, що результат неприємний, але з цього трагедії аж ніяк не робимо, - стверджує тренер. – Це була тренувальна гра, результат якої не має абсолютно ніякого значення.

Щодо кадрових змін у складі "Тернополя", то всі футболісти підписали з клубом нові контракти та пройшли відповідну заявку. Лідери клубу залишаються на місці.

- Дійсно, склад зберегти нам вдалося повністю, але шукаємо підсилення, - каже тренер "муніципалів". – Ми повернули у команду Віталія Богданова, який вже раніше грав за нас. Дуже багато футболістів телефонують та просяться на оглядини. Є у нас хлопці з Рівненської, Закарпатської, Хмельницької та Чернівецької областей. У нас хочуть грати, як досвідчені виконавці, так і молоді гравці.

За словами Анатолія Назаренка, керівництво команди поставило перед тренерами і гравцями чітку мету – вийти у Першу лігу.

- Оскільки за регламентом у Першу лігу виходять 4 команди, то ми маємо великі шанси підвищитися у класі, - пояснює тренер. – Будемо робити все, аби вже з наступного року ми були у Першій лізі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: