Мірошніченко полетів в Австрію. Чачуа ні

05 червня 21:23
Переглядів: 194
Денис Мірошніченко

Захисник «зелено-білих» у складі молодіжної збірної України вирушив до Австрії, де підопічні Сергія Ковальця мають провести два товариські поєдинки проти однолітків з Чехії. Натомість інший представник «Карпат» Амбросій Чачуа до Австрії не полетів, оскільки складає сесію. 

Як розповів офіційному сайту Денис Мірошніченко, молодіжна збірна прибула до Зальцбурга і поселилася в невеликому гірському містечку за 30 кілометрів від відомого гірськолижного курорту. «Із чехами граємо в суботу та в вівторок, після чого повертаюся додому, адже мені теж треба складати сесію. Ще було б добре трішки відпочити, адже 19-го червня мені вже треба бути у Львові» – сказав правий захисник «левів»

Нагадаємо, що перед зборами в Австрії молодіжна збірна України взяла участь в меморіалі Валерія Лобановського, де у фіналі поступилася словенцям в серії пенальті. Денис Мірошніченко та Амбросій Чачуа в обох матчах турніру виходили в основному складі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: