"Нива" дуже сильна"

кононенко
11 серпня 23:09
Переглядів: 118

Післяматчева прес-конференція головного тренера ПФК "Суми" Андрія Кононенко:

- Хочу привітати всіх з перемогою. Хороша гра була з нашого боку. Суперника ми знали, вивчили, розібрали його. У них дуже хороша середина, яка всю гру веде. Нам потрібно було нейтралізувати своїми діями і переграти їх в середині. Що і вийшло. Хлопці виконали, зрозуміли установку, потім вже на куражі добре грали. Але команда Тернополя дуже сильна. Дві гри по телевізору показували, дуже сильна команда. На виїзді вони взагалі очки не втрачали. Так що вітаю всіх з перемогою. Будемо далі рухатися, щоб це витримувати, щоб не на одну гру було, а потім провал, а намагатися витримувати це протягом всього чемпіонату. І в кожній грі, щоб не 20 хвилин, не 30, а 90-95. До цього будемо прагнути і далі рухатися.

- Сьогодні ви не ризикували, випускаючи нових гравців?

- Звичайно, ризикував. Ми ж теж знаємо наших футболістів, і, виходячи від гри суперника, вирішили так. Значить, вгадали, значить, все правильно.

- Згідно з регламентом Професійної футбольної ліги, футбольний клуб "Суми" зобов'язаний утримувати три групи юних футболістів, і забезпечити їх участь у змаганнях всеукраїнського рівня. Це є, чи це знову в найближчих планах?

- У найближчих планах. Це до керівництва.

- Ваш колега не стикався, а ви стикалися з проблемою договірних матчів у першій лізі?

- Ні. Подивіться всі ігри. Які бої йдуть скрізь. Подивіться, проаналізуйте, скільки ми граємо вдома і на виїзді.

За матеріалами: ua-football.com
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити