Матчем "Нива" - "Миколаїв" - 2:3 стартував другий тур української першої ліги.
Перший тайм звітного матчу видався багатим на забиті м’ячі. Вже на 7-ій хвилині Михайло Сергійчук вивів гостей вперед. Господарям знадобилося лише шість хвилин, щоб зрівняти рахунок зусиллями новобранця Шестакова. Але вже в одній з наступних атак Сергійчук оформив дубль в матчі. Як і в першому епізоді він реалізував вихід один на один з голкіпером. А в середині тайму Чучман зблизька переправив м’яч у ворота господарів – 3:1. «Нива» старалася ще до перерви скоротити рахунок, але їх гравцям не щастило. Чого лише варте влучання Григорієм Баранцем у стійку воріт суперника.
У другому таймі господарі швидко один м’яч відквитали. На 66-ій хвилині капітан гостей Євген Пєсков ліктем в обличчя вдарив гравця «Ниви», але арбітр цей епізод залишив без уваги. Хоча тягнув на червону картку. Як наслідок загорілися пристрасті і Загинайлов грубо зіграв проти Голенкова – жовта картка. А наставник миколаївців був вилучений з лави. На 74-ій хвилині матчу Борис Баранець пробив над дев’яткою. Тернопільська команда в другому таймі старалася відігратися, а гості більше думали про збереження переваги в рахунку. І їм це вдалося. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь МФК «Миколаїв».
«Нива» - МФК «Миколаїв» 2:3 (1:3) (Шестаков, 13; Загинайлов, 51 - Сергійчук, 7; 15; Чучман, 23)
«Нива»: Новак, Романюк, Лазорик, Білий (Басараб, 25), Яневич, Шестаков, Малиш, Г. Баранець, Загинайлов, Б. Баранець, Мельник (Товкацький, 59; Яворський, 86).
МФК «Миколаїв»: Восконян, Пєсков, Волков, Сергійчук, Чорній, Луценко (Найко, 46), Чучман, Голенков, Ковальов (Каблаш, 80), Джгереная (Ординський, 61), Бринько.
Попередження: Шестаков, 21; Б. Баранець, 53; Загинайлов, 69 - Луценко, 36; Ординський, 74; Чорній, 89; Найко, 90+5.