Феєрично провела свій товариський матч молодіжна збірна України з футболу, яка у рідних пінах не лишила шансів грецьким одноліткам. Команда Сергія Ковальця розгромила гостей із рахунном 4:0.
Дубль на свій рахунок записав форвард "Севастополя" Пилип Будківськйй, по одному голу забили динамівець Андрій Цуриков та представник "Іллічівця" Владислав Кулач.
- Від побаченого ми дістали чимало насолоди, - каже газеті "Експрес" Олександр Іщенко, колишній наставник нашої "молодіжки". - Особливо радує те, що з кожним матчем команда прогресує. Ще взимку було багато песимістичних висловлювань стосовно майбутнього молодіжної дружини. А зараз на цей колектив приємно дивитися. Хлопці, по суті, спростували міф про те, що національну збірну ніким підсилити.
- Хто з гравців молодіжної команди нині найближчий до національної збірної?
- Таких виконавців багато, але їхні прізвища не називатиму, щоб не давати комусь авансів. Хлопці мають розуміти, що з "молодіжки" завжди є дорога до національної збірної. Яскравий приклад - Ярмоленко, Коноплянка, Гармаш та Ракицький, які зробили багато для молодіжної збірної і нині грають за основну команду країни. Важливо, щоб нинішня молодь не зупинялася на досягнутому, бо дуже багато гравців припинили зростання з незрозумілих причин, зокрема, Денис Олійник, Олександр Алієв та інші.
- Ви відзначили прогрес у грі "молодіжки''. У чому саме?
- Добре, що хлопці діють спокійно і неквапливо. Вони настільки впевнені, що не поспішають забивати гол, бо розуміють: їхній час настане. А це дуже важливо в сучасному футболі. І справді, українці поволі розхитали оборону греків та спокійно забили аж чотири м'ячі.
- А чого ще бракує?
- Треба, щоб Україна швидше переходила з оборони до атаки. Нехай молодь перегляне запис першого гола у виконанні дорослої збірної України проти Ізраїлю. Один півзахисник відбирає, другий миттєво віддає пас, а третій півоборонець замикає - і є гол! Це - класика футболу. Таких атак бракує "молодіжні".
- Дев'ятого вересня збірна України у Львові проведе перший матч кваліфікації до чемпіонату світу. Порівняйте клас Греції та Хорватії, майбутнього суперника...
- Звісно, хорвати значно сильніші. Вони завжди представлені на всіх футбольних форумах. Але все одно нам до снаги здолати Хорватію. Для цього треба використати всі свої козирі та звернути увагу на слабинки опонента.