Олександр Усик: "Як я йому дозволю, так він і буде це робити"

27 травня 23:30
Переглядів: 890
усик

Українськи боксер Олександр Усик повідомив, що його завдання на поєдинку з аргентинським боксером Сезаром Девідом Крейнсом на прізвисько "Руський"("EL Russo"),- перемога. Про це він повідомив журналістам перед початком відкритого тренування напередодні бою.

"Завдання? Перемогти",- сказав боксер.

Він зазначив, що не можна ніколи бути впевненим на всі 100% у перевазі над суперником. Але повідомив, що в нього була гарна підготовка, зокрема, перші десять днів тренувань він провів в Буковелі, і "рідна земля надає сили".

Особисто ж свого суперника Усик поки не зустрічав, бачив тільки його фотографії та відео.

"Ну, що про нього можна сказати? Високий хлопець з Аргентини. Як що чесно, мені не подобається дивитись бої своїх суперників. Я подивився, яка в нього вага, зріст, стійка. А вивчати його? Кожний суперник працює по-своєму. Як я йому дозволю, так він і буде це робити",- зазначив Усик.

Крім того, він зазначив, що з новим тренером Джеймсом Алі Баширом його зручно працювати: "Мені з ним подобається, у мене з ним виходить".

В свою чергу Башир зазначив, що його підопічний знаходиться в гарному стані та готовий битися з будь-яким суперником, бо Усик - майбутне свого девізіону. Щодо Крейнаса, то український тренер зазначив, що він знаходиться в топ-25 і є непоганим боксером, але Усик кращий.

"Ми готувались, як справжні чемпіони. Ми готувались як Володимир Кличко. Ми готувались серйозно",- повідомив Дж. Башир.

Також Башир нагадав, що 11 років співпрацював з Кличко, і висловив сподівання, що стільки ж буде працювати з Усиком, причому успішно.

Нагадаємо, боксерський поєдинок між укранським боксером Олександром Усиком та аргентинцем Сезаром Девідом Крейнсом відбудеться 31 травня.

За матеріалами: unn.com.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити