Екс-наставник Карпат Сергій Зайцев розкритикував роботу керівництва львівського клубу.
"Керівництво ФК Карпати я до кінця не зрозумів і не почув. Після гри з Маріуполем зателефонував адміністратор і повідомив, що я вже не працюю. Мене це шокувало.
Однак, коли я погодився очолити команду, то зворотний відлік одразу розпочався. Прекрасно розумів, що з цими фахівцями потроху треба вже пакувати речі. Потрібно було вживати кардинальних заходів, тому що вони йдуть не в той степ.
Друді, Еспірас і Смалійчук? Мені важко назвати їх фахівцями. В одному творі центр Всесвіту хотіли перемістити в Нью-Васюки. Точно така ж історія в Карпатах.
Хлопці, почніть з простого! Якщо привозите легіонерів, то привезіть якісних. Легіонер повинен бути на голову сильніше", – сказав Зайцев у коментарі ТК Футбол.