У Львові завершився національний чемпіонат з бразильського джиу-джитсу

02 жовтня 13:00
Переглядів: 165
Джиу-джитсу

У палаці спорту «Галичина» у неділю, 30 вересня, відбувся Національний чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу Ukraine national challenge 2018.

Ukraine national challenge 2018 є серією із чотирьох рейтингових чемпіонатів з джиу-джитсу серед професіоналів та любителів, які цього року проходять у чотирьох містах – Харкові, Одесі, Львові та Києві.

Спортсмени представляють клуби з різних міст України та змагаються у чотирьох категоріях — «Діти», «Юніори», «Дорослі» та «Майстри». Чемпіонат проходить під егідою Української федерації бразильського джиу-джитсу UFBJJ.

Фінал змагань відбудеться взимку у Києві, після чого на підставі офіційного рейтингу визначать найкращих спортсменів з бразильського джиу-джитсу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: