Фінал: УФК Львів – "Шахтар" Донецьк на "Арені Львів", відбудеться 7 липня о 12 год.
У п’ятницю, 5 липня 2013 року, на чемпіонаті України з футболу серед юнаків віком до 17 років, який у ці дні приймає Львів, відбулися півфінальні поєдинки.
У першому зустрілися команди Львівського УФК та київського «Динамо». Перший тайм гри пройшов цілковито під диктовку львів’ян: вони більше контролювали м’яч і здійснювали гострі випади на ворота «Динамо». Одна з таких швидких атак закінчилася голом Дмитра Полюганича, ще декілька нагод змарнували кращий бомбардир команди Володимир Гладкий, та й Полюганич. Другий тайм почався подібно: знову контроль м’яча, знову гострі випади, а от кінцівку гри хлопці віддали супернику і ледь за це не поплатилися. У ці хвилини чудово відстояв воротар Олег Мозіль, який витягнув декілька здавалось би вірних голів. А коли кияни кинулись усією командою, в тому числі воротар, на останній штурм, Володя Гладкий холодно розпорядився м’ячем, на шляху до воріт обіграв ще й захисника і спокійно закотив другий м’яч у пусті ворота, 2:0 і команда ЛУФК у «золотому» фіналі, який відбудеться 7 липня о 12 год. на «Арені Львів».
Суперником наших хлопців у поєдинку за чемпіонство буде донецький «Шахтар», який у другому півфіналі впевнено переграв дніпропетровське «Дніпро» 3:0.
У грі за ІІІ місце також на «Арені Львів» о 10 год. зустрінуться «Динамо» і «Дніпро».
В той же день відбулися стикові матчі за 5-8 місця. У грі за 5 місце Ужгородське СДЮШОР розгромила РВУФК Київ 6:1, 7-е місце посів дніпропетровський «Інтер», який виявився сильнішим за одеський «Чорноморець» - 2:1.
Отож, у неділю всі на «Арену Львів» вболівати за наших футболістів!