Україна - Чехія 3:4. Багато запитань, мало відповідей

10 лютого 23:30
Переглядів: 601
футзал україна чехія

Вчора здавалось, що збірна Чехії не здатна боротись проти наших хлопців, але другий матч довів протилежне та засмутив цілу футзальну Україну.

Хоча старт був пречудовим: вже через хвилину Дмитро Сорокін реалізував вихід на ворота гостей. Рахунок 1:0 тримався до сьомої хвилини, коли Бондар зіграв рукою в карному майданчику, і Ковач влучно пробив пенальті. Потім обидві команди мали чудові шанси вийти вперед, але до голу знову спричинилася гра рукою. Цього разу порушив правила Салак. Валенко з легкістю переграв голкіпера, котрий кинувся в лівий кут.

Чехи вирішили не відкладати свій наступний гол і чергова верхова передача на Цупака увінчалась успіхом - 2:2. Справді, було дуже сильно: другий номер чехів головою ефектно відправив м'яча під перекладину. Цікаво, що вже через кілька атак Сейдлер завершив подачу з аута влучним пострілом в дальній кут, чим дуже потішив своїх друзів. Гості могли забивати ще, проте українці відбилися.

В другому таймі мало початись найцікавіше! Кордоба, Сорокін, Фетько, Дзюба - ці хлопці змарнували свої моменти на старті тайму. А от Цупак забив не вагаючись. Він та Сейдлер після провалу нашого захисту вийшли на самотнього Литвиненка і легко його переграли. 2:4 - зовсім не той результат, якого всі чекали, відтак українці кинулись вперед. Валенко вже через хвилину взяв гру на себе і чітко пробив - го-о-ол! Сильний удар взяти було дуже важко! Атакувальні дії продовжувались. Причому чеська сторона відбивалась дуже гостро, що могло завершитись дуже сумно. Сейдлер, до прикладу, пробив поруч зі стійкою. А ось удари Шамлі, Бондара та Білоцерковця довелось відбивати кіперу чехів. Останній в цих дуелях переміг.

Наприкінці гри чехи пішли вперед уп'ятьох, аби відвести гру від власних воріт. Та українці часом й собі намагались задіяти п'ятого польового. Ним ставав Валенко. Окремі удари в порожні ворота успіху не досягали. А ось дві дуже яскраві атаки України могли завершуватись святкуваннями. Одного разу Герчак відбив точний удар з ризиком травми, а іншого - Сорокін поцілив у перекладину.

Шкода, що рахунок на табло так і не змінився. Вболівальники не отримали бажаного і пішли додому в поганому настрої. Чого не скажеш про чеських гостей - ті дуже, аж надто радо сприйняли результат.

Підготовка до відбору на футзальне Євро добігає кінця. Матчі з чехами показали, що роботи дуже багато. Над швидкістю думки, над культурою передачі... Над усім. Але, разом з тим, багато причин радіти. Бо зібрна у нас може красиво зіграти, коли збереться з духом.

Міжнародний товариський матч

УКРАЇНА - ЧЕХІЯ 3:4 (2:3)

Голи: Сорокін (2), Валенко (12-пен, 31) - Ковач (7-пен), Цупак (15, 30), Сейдлер (17)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: