"Ужгородські лісоруби" отримали перемогу над "Львівськими левами"

«ЛЕВИ» (Львів) - «МОНАРХИ» (Рівне)
16 липня 17:54
Переглядів: 33

13 липня у рамках Чемпіонату України з американського футболу відбувся виїздний матч закарпатської команди "Ужгородські лісоруби-УжНУ" до Львова, де пройшла гра з «Львівськими левами».

Під час всіх чотирьох період на стадіоні «Юність» падав дощ, але оновлений склад закарпатської команди, очолюваної Юрієм Нагорняком, переміг "Львівських левів" на їхньому полі з рахунком 40:0. Куратор команди, ректор УжНУ проф.Ващук Ф.Г., першим привітав гравців-студентів з перемогою і побажав протриматися без жодної поразки до самого фінала що пройде 10 серпня.

Ця гра зміцнила позиції закарпатців на першій сходинці в Західному дівізіоні, а наступний матч відбудеться 27 липня в Ужгороді, де вони зустрінуться з "Рівненськими монархами".

Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити