Старший тренер молодіжного складу луганської «Зорі» Володимир Микитин по завершенні поєдинку 5-го туру першості України у Раві-Руській з львівськими «Карпатами» поділився своїми враженнями від гри з кореспондентами прес-служб обох клубів.
– Перший тайм був рівним. І у нас, і у «Карпат» були хороші моменти. Зазначу хороший удар у поперечину у виконанні Гіулі Манджгаладзе. У другому таймі на гру «Карпат» вплинуло вилучення їхнього гравця, яке було заслуженим. Після вилучення ми намагалися вийти вперед, створювали моменти. Були прекрасні передачі і з правого флангу, і з лівого, але, знову ж, не вистачило точності. Знову ж, ми поцілили в штангу, могли забити гол. Суперник добре грав на контратаках і ми програвали у швидкості. Деяка нервозність біля наших воріт була.
– Другі половини першого і другого таймів вашим підопічним особливо вдалися...
– В другому таймі це можна пояснити вилученням у «Карпат». Хочу відзначити, що хлопці, незважаючи на те, що пропустили гол, не опустили руки. Забили красивий гол, переламали хід подій і стали показувати той футбол, який нам і потрібен. Добре грали фланги, що і потрібно від команди.
– За такої спеки гра проходила на високих швидкостях...
– Я всім хлопцям подякував за те, що витримали такий серйозний темп при сильній спеці, хоча видно було, що деяким футболістам в кінці гри було дуже важко, але вони молодці, що дограли і не програвали єдиноборства.
– Рахунок по грі?
– Так, рахунок по грі.