В неділю «Карпати» провели перший офіційний матч під керівництвом Олександра Севідова. Дебют тренеру не вдався – поразка від «Ворскли» 2:0.
Ми вирішили подивитись як дебютували інші тренери команди. До уваги беремо період після повернення команди у Вищу лігу у 2006 році, як нову віху у розвитку клубу. Також не враховуємо результати Юрія Дячука-Ставицького. Він так часто ставав на чолі головної команди, що тут потрібно писати окремий матеріал.
За цей час у львів’ян помінялось сім тренерів не враховуючи Дячука-Ставицького. Хтось керував командою кілька раз, як Олександр Іщенко чи Павло Кучеров. Найдовше і найуспішніше працював з командою Олег Кононов.
Після повернення у Вищу лігу керівництво «Карпат» замість Дячука-Ставицького, який виводив команду з Першої ліги призначило головним тренером команди Олександра Іщенка. Дебютував Іщенко ще матчем у Першій лізі, який був останнім в чемпіонаті. Тоді він вивів команду разом із Дячуком-Ставицьким. «Карпати» перемогли «Поділля» з рахунком 3:1. Матч став жирною крапкою в кінці перебування «зелено-білих» у нищому дивізіоні. Першим матчем у Вищій лізі стала зустріч із тодішнім участником Кубку УЄФА запорізьким «Металлургом». Він закінчився нульовою нічиєю, а сезон команда завершила на восьмому місці, в кінці якого «зелено-білими» знову керував Дячук-Ставицький. Але передсезонні збори і перші матчі нового чемпіонату проходили під керівництвом Іщенка, який не довго затримався біля керма львів’ян. Цікаво, що перший раз Іщенка відправили у відставку не через погані результати, а через некрасиву гру команд. Ось як тоді висловився Петро Димінський: «На такий футбол, який демонструє команда, я як уболівальник, а не як власник, ходити не буду».
Новим тренером став Валерій Яремченко, який прийняв команду у вересні 2007 року і пропрацював з нею до кінця сезону. Перший матч на чолі «Карпат» випав на Західноукраїнське дербі із «Закарпаттям». «Зелено-білі» перемогли із рахунком 2:0, а Яремченка один із футбольних сайтів включив до переліку героїв туру. На фініші чемпіонату львів’яни виявились десятими, що було гіршим результатом ніж минулого року. У Яремченка був річний контракт з командою і продовжувати його не мали наміру ні клуб, ні тренер.
Після Валерія Івановича львів’ян очолив найуспішніший тренер команди в 2000-х роках – білоруський спеціаліст Олег Кононов. Під його керівництвом «Капати» двічі ставали п’ятими в чемпіонаті і пробились в Лігу Європи де зіграли у груповому турнірі. Першим матчем на чолі команди став двобій із донецьким «Металургом», який закінчився мінімальною поразкою «Карпат» на останніх хвилинах матчу. Доречі головним тренером «Металурга» тоді був Ніколай Костов. На посаді головного тренера «Карпат» білоруський спеціаліст провів 126 офіційних матчів. З них 103 у чемпіонаті України (36 перемог, 34 нічиї, 33 поразки), 7 у Кубку України (4 перемоги, 3 поразки), 16 у Лізі Європи (6 перемог, 4 нічиї, 6 поразок,).
Після відставки Олега Кононова у жовтні 2011 до кінця року командою керував його помічник Павло Кучеров. Перший матч Кучеров у якості в.о. головного тренера випав на гру з «Кривбасом», яка завершилась нічиєю 1:1. З командою Пало Кучеров допрацював осінню частину чемпіонату і поступився місцем новому тренерові.
В січні 2012 року «Карпати» представили нового тренера – Володимира Шарана. Він провів з командою два місяці. В березні його звільнили за невдалі результати. Команда показувала хороші результати на зборах, а ось в офіційних матчах все було навпаки. Перший матч – поразка від Зорі на виїзді з рахунком 5:1, а за перші чотири матчі весняної частини чемпіонату команда здобула лише одне очко. Шарана відправили у відставку, а львів’ян знову очолив Дячук-Ставицький.
До старту нового чемпіонату команду готував знов в.о. тенера Павло Кучеров сезону 2012/13. на старті якого «зелено-білі» зіграли внічию з Волинню 1:1, поступились вдома Іллічівцю з рахунком 5:1, а після виїзної поразки Ворсклі 3:1 Кучерова змінив болгарський спеціаліст Ніколай Костов.
Його період в команді теж був безславний. Новий стиль гри в команді так і не прижився, Костова звинуватили у всіх проблемах клубу і розпочали українізацію команди. Після чого «зелено-білих» і очолив Олександр Севідов. Дебютував Костов матчем із сімферопольською «Таврією» в якому «Карпати» здобули героїчну перемогу 2:0. Протягом сезону «Карпати» зіграли ще багато героїчних матчів більшість яких не принесли позитивного результату.
Як бачимо немає значення як дебютує тренер в «Карпатах». Можна добре дебютувати і погано закінчити, як Костов і Яремченко. Можна погано дебютувати і досягнути великих успіхів, як Кононов. Головне, щоб не було таких результатів, як у Кучерова і Шарана, бо надовго в команді тоді тренер не затримається. Правда дивлячись на гру і результат «Карпат» у першому матчі закрадаються думки, що і Севідов надовго не затримається. Проте календар сприяє, щоб львів’яни набирали очки з перших матчів. І якщо на позитивний результат в Донецьку з «Металургом» не приходиться очікувати, то перемагати «Арсенал» дома можна спокійно.