Євген Мурзін: "Для мене сьогоднішній матч - одкровення"

26 березня 11:02
Переглядів: 44
мурзін

Головний тренер "Говерли" Євген Мурзін та капітан Павло Ревзін поділилися враженнями від матчу 23 туру проти "Дніпро-Азоту".

Павло Ревзін, форвард "Говерли":

- Удача сьогодні була на стороні "Дніпро-Азота" - вони забили складні м'ячі. Але щастить сильнішому. З нашого боку була абсолютно погана гра на старті, що дало впевненість команді суперника і не дало нам зіграти в свою гру. У другій половині намагалися щось виправити за рахунок фізичних кондицій, але додати в два рази, коли команда суперника на ходу, дуже складно. Абсолютно провалена гра в кожній чверті.

Євген Мурзін , головний тренер "Говерли":

- Для мене теж сьогоднішній матч - одкровення. Хочу привітати Дніпродзержинськ. Хороше налаштування на гру, гарне бажання, обіграли нас за всіма компонентами. Починаючи від підбирань, закінчуючи результативними передачами, відсотками влучань. Головне - налаштування. Хлопці вийшли з палаючими очима, продовжують грати, отримувати задоволення від баскетболу. Я здивований відношенню наших гравців до своєї роботи. Більше особливих коментарів у мене немає".


За матеріалами: bcgoverla.if.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити