Желько Лукаїч: "В наступній грі ми спробуємо постати іншою командою"

27 квітня 08:04
Переглядів: 145
лукаїч

Представники Політехніки дали оцінку першому матчу півфіналу плей-офф проти Будівельника. Львів'яни програли з рахунком 73:56.

Іван Шкурупій, форвард Політехніки:

"Ми дуже погано почали гру - дали Будівельнику відчути свою гру, програли підбір. Думаю, для того, щоб виграти у Будівельника, треба бути максимально сконцентрованими - боротися і за підбір, та за кожний міліметр майданчика. Сьогодні у нас це не вийшло".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Нема чого додати до того, що сказав Іван. Сьогодні Будівельник показав і довів нам, що саме ця команда є фаворитом у нашій парі. У них дуже хороший ростер - сильні виконавці на кожній позиції. Без сумнівів, вони сьогодні показали дуже хороше ставлення до гри і настрій. Як сказав Іван, якщо ти хочеш перемогти Будівельник, треба показувати щось більше ніж те, що ми показали сьогодні. Немає великої проблеми в тому, що ми програли сьогодні, просто потрібно внести зміни і до наступної гри стати краще. У нас є два дні на відпочинок, а в наступній грі ми спробуємо постати іншою командою".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: