Упродовж 25-27 вересня 2014 року за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Миколаївської райдержадміністрації, Миколаївської районної ради, Новороздільської міської ради, Роздільської селищної ради, Львівської обласної та Миколаївської районної федерацій футболу на футбольних полях міст Миколаєва, Нового Роздолу та смт. Роздолу успішно пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з футболу серед хлопчиків 2002-2003 р.н.
Турнір відбувся з метою вшанування пам’яті видатного українського футболіста та тренера Андрія Баля – уродженця смт. Розділ Миколаївського району Львівщини; популяризації футболу серед дітей, зміцнення їхнього здоров’я та залучення до регулярних занять футболом; підвищення спортивної майстерності юних футболістів.
В урочистій церемонії відкриття змагань в рідному селищі Андрія Баля смт Розділ взяли участь: заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба; голова федерації футболу Львівської області, голова комітету розвитку футболу в регіонах України федерації футболу України Ярослав Грисьо; заступник голови Миколаївської районної ради Олег Ясеницький; заступник голови райдержадміністрації Олег Микитка; голова Роздільської селищної ради Марія Рогуля, уславлені футболісти та тренери Львівщини Степан Юрчишин, Олег Родін, Володимир Беззубяк; депутат районної ради, голова постійної комісії з питань молоді та спорту Миколаївської районної ради Юрій Шипов, директор Роздільської загальноосвітньої школи, голова оргкомітету Ігор Мартинюк, ветерани футболу та ін.
Традиційно благословив учасників та організаторів змагань отець Микола Кожух, який, попри свою душпастирську працю, є щирим уболівальником та активним пропагандистом футболу.
Після хвилини мовчання за Андрієм Балем, школярі традиційно поклали вінки до пам’ятників воїнам УПА і безіменним солдатам. А третій кошик із квітами – віднесли на могилу новітнього Героя Андрія Марунчака з с. Березини, який загинув у зоні АТО лише через декілька днів після смерті Андрія Баля (13 серпня) і похований на селищному кладовищі.
За нагороди боролися 15 юнацьких команд: «Верес» (Рівне), «Єврошпон» (смт. Шмига, Рівненщина), дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернополя, Дрогобича, Червонограда, Жидачева, Збаража, Нового Роздолу, Миколаєва, львівські «Галичина», «Лицар», УФК, ФК «Львів» та ФК «Карпати-2003».
В результаті напружених поєдинків третє місце вибороли юні футболісти з Дрогобича. А у фінальній грі команда Львівського училища фізичної культури подолала «Карпати-2003» з рахунком 1:0.
Команда червоноградських футболістів, яка посіла 4 місце отримала кубок «Престижу». А кубок «Надії» за 5 місце вручено миколаївській команді «Нива-2004».
Кращі у номінаціях: воротар – Андріан Яблонський (Львівське УФК), захисник – Ігор Німелович (Дрогобич), півзахисник – Ігор Гук (Червоноград), нападник – Денис Підгірський («Карпати-2003»), гравець – Назар Сущак (Львівське УФК).
Урочисте закриття змагань відбулося за участі відомих футболістів України Анатолія Дем’яненка, Олега Безсонова та брата Андрія Баля Ореста Баля. Саме вони й вручили переможцям та призерам змагань кубки, грамоти і медалі з портретом Андрія Баля; відзнаки кращим гравцям турніру, а всім учасникам змагань - пам’ятні вимпели, а кожній команді - великий вимпел і пам’ятний кубок. Зіркові динамівці передали для миколаївських та новороздільських юних спортсменів ще й комплекти футбольних м’ячів
Організатори очікують, що такий турнір стане на малій батьківщині Андрія Баля – на Львівщині традиційним.
Довідково.
Андрій Михайлович Баль (* 16 лютого 1958, Розділ, УРСР — † 9 серпня 2014, Київ, Україна) - видатний український футболіст та футбольний тренер. Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту СРСР (1986). Володар Кубка Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призе Чемпіонату Європи з футболу 1988 р.; бронзовий призер Олімпійських ігор 1980 року в Москві; учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986 років.
Вихованець львівського футболу. В 1969 році зарахований до футбольної секції ДЮСШ в Новому Роздолі; з 1971 року навчався у львівському спортінтернаті (нині Львівське училище фізичної культури). У 1975 році почав виступи у дублюючому складі команди «Карпати» (Львів), а вже за два роки, у 1977 — в основному складі головної команди Львівщини. Допоміг команді повернутися до вищого дивізіону чемпіонату СРСР за результатами сезону 1979.
З 1981 року - гравець київського «Динамо». У складі команди чотири рази вигравав золоті медалі першості СРСР і стільки ж разів - Кубок країни. Переможець розіграшу Кубку Кубків УЄФА 1986 року.
1991 року переїхав до Ізраїлю, де протягом одного сезону грав за «Маккабі» (Тель-Авів), а згодом за клуб «Бней-Єгуда», у складі якого 1993 року завершив ігрову кар'єру.
З 1993 року почав працювати в Ізраїлі на посаді помічника головного тренера спочатку у клубі «Маккабі» (Хайфа), згодом у «Маккабі» (Герцлія). Дебютував як головний тренер у 1999 році в ізраїльскому клубі «Акоах».
Протягом 2001–2003 років очолював полтавську «Ворсклу».
З 2003 року тісно співпрацював зі своїм колишнім партнером по київському «Динамо» Олегом Блохіним. Протягом 2003–2007 років входив до очолюваного останнім тренерського штабу національної збірної України, згодом у 2008 — до тренерського штабу ФК «Москва».
2009 року тандем Блохін — Баль повернувся до українського футболу, аби допомогти покращити турнірне становище у чемпіонаті України одеському «Чорноморцю». Цього разу А. Баль став головним тренером, Блохін — спортивним директором клубу.
21 квітня 2012 року повернувся разом з Блохіном до керма національної збірної України, а 25 вересня того ж року увійшов до тренерського штабу Олега Блохіна у київському Динамо.
В останні роки працював в структурі «Динамо»: спершу асистентом тренера Олега Блохіна, потім тренером-селекціонером.
9 серпня 2014 року помер раптово під час матчу ветеранів футболу в Києві на 57-му році життя. Похований на Байковому кладовищі Києва.