Олімпійські уроки відбулись на Прикарпатті

29 вересня 10:17
Переглядів: 48

Олімпійські уроки на Прикарпатті. На кожному занятті тренування відбуваються за участі призерів Олімпійських ігор. Один з уроків в Івано-Франківську присвятили футболу. Основна мета таких змагань, кажуть в обласному Національному олімпійського комітеті, залучити якомога більше дітей до занять спортом і здорового способу життя. А ще популяризувати “гру мільйонів” у школах.

Відкриті Олімпійські уроки корисні не лише для школярів. Під час теоретичних занять чимало корисної інформації отримують тренери і вчителі фізкультури. Зокрема, дізнаються про нові форми навчання і спортивні нормативи. Загалом на Прикарпатті – понад сотню дитячих футбольних наставників.

Олімпійські уроки відбудуться у всіх ДЮСШа. А взимку представники Олімпійського комітету планують Всеукраїнські дитячі змагання “Олімпійське лелеченя”. Їх , очевидно, проведуть у Карпатах, оскільки, у зв’язку з анексією Кримського півострова, фінал змагань відмінили.

За матеріалами: vezha.org
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити