Візит до Львова завершився для ветерана «Чорноморця» двома місяцями в ...гіпсі. Відеосюжет

parahnevych
24 травня 20:51
Переглядів: 2244

Травмованого під час товариського матчу між Одесою і Львовом ветерана «Чорноморця» Віталія Парахневича успішно прооперували. Попереду у нього від 8 до 10 тижнів у гіпсі і кілька місяців реабілітації.

У своїй палаті Віталій Парахневіч згадує львівський товариський матч. У рамках Днів Одеси у Львові команда, в складі якої були ветерани одеського «Чорноморця» і депутати міської ради, грала з командою місцевих депутатів і ветеранів футболу. І навіть перемогла з рахунком 2:1. Проте половину другого тайму команда грала вже без Віталія.

З поля Віталія відвезла машина «швидкої допомоги». Травма виявилася серйозною - розрив ахілового сухожилля.

Для Віталія ця травма вже п'ята, причому на одній і тій же нозі. Футболіст починав свою кар'єру в армійських командах СКА (Одеса), з 1993 року грав в «Чорноморці», потім переїхав до Південної Кореї. Футбольну кар'єру завершив у 2004 році, з тих пір працює тренером. Так склалося, що саме перед товариським матчем Одеса - Львів Віталій перебував у пошуках роботи, тепер цей процес доведеться відкласти на кілька місяців.

Одеська делегація не залишила футболіста один на один з травмою, кошти на операцію та реабілітацію почали збирати вже в літаку.

Львів - Одеса: фоторепортаж з матчу

За матеріалами: atv.odessa.ua
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити