14 спортсменiв вiд Львiвщини поїдуть на ХХХ лiтнi Олiмпiйськi iгри у Лондон

25 червня 10:35
Переглядів: 330
london-2012

Олiмпiада розпочнеться уже за мiсяць, 27 липня. У перший же день розiгруватимуть медалi iз дзюдо, велоспорту, стрiльби, важкої атлетики, плавання. Майже у кожному з цих видiв спорту на медалi претендуватимуть i львiв'яни.

З Пекiна чотири роки 14 львiв"ян привезли двi медалi -- золото у кульовiй стрiльбi на рахунку Олександра Петрiва, срiбло у вiльнiй боротьбi -- Андрiя Стадника.

"Ще були четверте, п'яте, шосте й два восьмi мiсця, -- каже Юрiй Майборода, начальник управлiння з питань фiзичної культури й спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї. -- Це теж вагомi досягнення".

Нинi найбiльше сподiвань на нагороди -- у вiльнiй боротьбi, стрiльбi з лука. Хоча цьогорiч найбiльше представниць Львiвщини буде у фехтуваннi. Усi троє дiвчат -- Ксенiя Пантєлєєва, Анфiса Почкалова i Яна Шемякiна є шпажистками.

По двоє львiвських спортсменiв змагатимуться у стрiльбi з лука (Маркiян Iвашко й Дмитро Грачов), а також вiльнiй боротьбi (Андрiй Квятковський та Юлiя Остапчук). I по одному -- у кульовiй стрiльбi, легкiй атлетицi (стрибки у висоту), художнiй гiмнастицi, важкiй атлетицi, дзюдо й боксi. А ось Олександр Дiдух, який виборов олiмпiйську лiцензiю у складi української збiрної в настiльному тенiсi, стане першим представником нашої областi у цьому видi спорту.

До речi, у Лондонi може опинитися i бiльше львiв"ян -- адже наразi не всi види спорту визначились з лiцензiями. "Наприклад, у стрiльбi з лука вони команднi, а не iменнi, -- зауважує пан Майборода. -- Тож iще не знаємо, чи поїде на змагання наша видатна спортсменка Катерина Палеха".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: