Амбросій Чачуа: "Про конкретні завдання на сезон будемо говорити після зборів у Польщі"

22 червня 12:06
Переглядів: 125
Амбросій Чачуа

Півзахисник «Карпат» — про відпочинок, тренування нового наставника та загальнокомандний настрій

— Амбросію, дозволимо собі традиційне «перше запитання» в літню пору: де і як провели довгождану відпустку? 

— Нормально відпочив. З’ясувалося, що цих кількох тижнів — цілком достатньо, щоби відновитися. З України не виїжджав, більше часу провів із сім’єю. 

— Ваш колега Дмитро Кльоц уже охарактеризував специфіку тренувань Серхіо Наварро: все ніби звичне, проте робиться з незвично високою інтенсивністю. Можете щось додати від себе? 

— Можу підтвердити те, що сказав Дмитро: все дуже інтенсивно, проте, з другого боку, — цікаво. Просто треба розуміти: ми ж тільки тиждень працюємо, а по-справжньому що й до чого стане зрозуміло після зборів. 

— Іще трохи про нового тренера львів’ян: часом, не ділився з командою враженнями про Україну та Львів? 

— Думаю, він іще звикає — кожній людині в нових життєвих умовах потрібен час для адаптації. Сам він нічого нам не говорив. 

— 25 червня «зелено-білі» вирушають у Польщу на літній тренувальний збір. Існує відчуття, мовляв, повертаюся до рутини, постійних занять, матчів і переїздів? 

— Та насправді я за всім цим скучив! Мене навіть радує, що повертаємося до нормального робочого графіку. І по партнерах бачу: всі у хорошому, робочому настрої. Ні в кого немає кислого настрою. 

— Є вже розуміння, за якою схемою виступатимуть «Карпати» наступного сезону? За модною з трьома центрбеками чи якоюсь іншою? 

— Це передчасне запитання: поки тренуємося лише тиждень, а для конкретики потрібно більше часу. Напевно, вже в Польщі награватимемо як схему, так і склад. 

— Іще про наступний чемпіонат: виконавчий директор львівського клубу Даріо Друді запевнив, що команда боротиметься за медалі. Чи існує це у вигляді окресленої мети на сезон-2017/18? 

— Було загальне зібрання команди, на якому нам представили Наварро. Поки все. Про конкретні завдання на сезон, думаю, говоритимемо після зборів у Польщі — ближче до старту чемпіонату. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: